info@alpmed.net T: +90 224 223 61 28
Alpmed

Hastaneler

ALET DEZENFEKSİYONLARI

 • DETRO PAA

  DETRO PAA, paslanmaz çelikten yapılmış genel cerrahi, anestezi ve dental cerrahi aletlerinin, rijit ve flexible endoskopların, plastik, silikon, cam, akrilat, lastik ve kauçuktan yapılmış medikal aletlerin yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanılır.

 • DETRO FORTE

  Detro Forte solüsyonu cerrahi aletler, bükülebilir ve bükülemez endoskopların yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, poikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların / ekipmanların dezenfeksiyonuna uygundur.

 • DETRO ACTIV

  DETRO ACTIV, ameliyat aletleri, bronkoskoplar, bükülebilir ve bükülemez endoskoplar gibi aletlerin temizlik, dezenfeksiyon ve soğuk sterilizasyonunda kullanılır. Cam, kauçuk, tahta, seramik, silikon, plastik ve paslanmaz çelik malzeme ile uyumludur.

 • DETRO CID ENDO

  Cerrahi aletlerin, bükülebilir ve bükülemez endoskopların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların/ekipmanların dezenfeksiyonuna uygundur.

 • DETRO CID ENDO READY

  Cerrahi aletler, bükülebilir ve bükülemez endoskopların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların/ekipmanların dezenfeksiyonuna uygundur.

 • AKADENT EXTRA

  Tıbbi Alet ve Endoskoplar için Konsantre Ön Temizlik ve Dezenfeksiyon Solüsyonu. Cerrahi aletler bükülebilir ve bükülemez endoskopların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların/ekipmanların dezenfeksiyonuna uygundur.

 • DETRO CID ENZYM

  Cerrahi aletler bükülebilir ve bükülemez endoskopların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların/ekipmanların dezenfeksiyonuna uygundur.

Scroll to Top