info@alpmed.net T: +90 224 223 61 28
Alpmed

Video işlemcileri

EPX-3500HD video işlemcisi

Gelişmiş endoskopik tanı ve terapi için yüksek tanımlı görüntüler ve üstün fonksiyonlar

Tam HD çıkış ile yüksek görüntü kalitesi Tam HD1080p çözünürlük ile tamamen dijital bir işlemci olan en yeni EPX3500HD video işlemcisi, en son teknoloji standardına göre parlak bir HD görüntü kalitesi sunar. Ağ bağlantısı ve dijital DVI çıkışları ile birlikte bu işlemci, standart teknoloji gereksinimlerini karşılayacak şekilde donatılmıştır. Özellikler Tam HD çıkış ve Süper CCD teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı görüntüler Ön ayarlı üç FICE modu Tam HD geniş monitörlere uyum USB depolama cihazlarına uyum Keskin görüntülerin dokümante edilebilmesi için bulanıklık önleme fonksiyonu En verimli aydınlatma için güçlü 300 W Xenon lambalı XL-4450 ışık kaynağı.

Yüksek görüntü kalitesi EPX-3500HD, yapı ve doku vurgulama, otomatik ışık kontrolü ve bulanıklık önleme gibi üstün fonksiyonlarıyla net görüntüler sunar. EPX-3500HD, 590 ve 530 serisi endoskoplarımızın tümüyle uyumludur. Ön ayarlı üç FICE modu Orijinal görüntünün işlenmesiyle elde edilen belirli dalga boyutu bileşenlerinin spektral görüntülerini tahmin etmek suretiyle endoskopik görüntülerin renk tonunu geliştiren üç farklı FICE* modu önceden tanımlanmış olup skop düğmesine basılarak kolayca çalıştırılabilir. Bulanıklık önleme fonksiyonu Bulanıklığı engelleyen fonksiyon sayesinde çekilen tüm görüntüler, tüm ayrıntılarıyla belgelendirilir. Arşivleme aşamasında video işlemcisi en net görüntüyü otomatik olarak seçer ve kaydeder. Tam HD geniş monitörlere uyum Çekilen görüntüler, gerçek zamanlı görüntü ile çakışmadan Tam HD bir geniş ekranlı monitörde görüntülenebilir.

ELUXEO™ 7000

Eluxeo 700 serisinden yakınlaştırma özellikli video gastroskop.

ELUXEO™ 7000
BL-7000
En yüksek standarta ulaşabilmek için ELUXEO™ 7000 sisteminde uzun ömürlülük ve düşük enerji tüketimi açısından olağanüstü bir performansa sahip olan yenilikçi 4-LED Multi Light™ kaynağı bulunmaktadır. Yeni LED ışık kaynağı, zaman harcayan sık lamba değiştirme gereksinimini azaltır. LED lambaların ortalama ömrü 10.000 saattir (Fujifilm’in önerilen kullanım koşullarına göre).

VP-7000
ELUXEO™ video işlemcisi VP-7000 sayesinde yenilikçi 4-LED Multi Light™ sistemi ve yenilikçi görselleştirme modları BLI ve LCI ile birlikte Fujifilm’in birçok farklı endoskopunun sunduğu birçok özelliği de kullanabilirsiniz. Bu ürün ayrıca 600 ve 500 serisi skoplarla da uyumludur. İşlemci, yüksek kaliteli görüntüler ve tam HD şeklinde görüntülenen videolar oluşturmaktadır. Veri depolaması için otomatik yedekleme modu entegre olup işlemci ayrıca DICOM uyumludur.

Scroll to Top