info@alpmed.net T: +90 224 223 61 28
Alpmed

ENT serisi

ENT-SERİSİ ER-530S2

ER-530S2 - Geliştirilmiş gözlem ve tanı gerçekleştirme

Bu yeni Rhino-laryngo endoskopunda yüksek çözünürlüklü Süper CCD teknolojisi kullanılmaktadır. Görüntü kalitesindeki bu artış, gözlem düzeyini yükseltmeye yardımcı olur. Monitördeki görüntü konvansiyonel modellerden 1.2 kat daha büyük görüntülenebilir. Yeni optik sistem daha parlak görüntülerin üretilmesini sağlar. Daha büyük ve daha parlak görüntüler işlem doğruluğunu destekler.

Esnek kısmın çapı, yüksek çözünürlüklü gözlem yeteneğini korurken daha iyi sokulabilmesine imkan tanır.

VP-3500 HD ve FICE (= Flexible spectral Imaging Color Enhancement)* ile birlikte kullanıldığında, damar ve doku yapısını pekiştiren vasküler ve yüzey sekilleri için daha iyi bir kontrast sağlar.

Bu özellikler, gözlem ve tanı doğruluğunu artırmaya yardımcı olur.

* Fujifilm'in tescilli görüntü işleme teknolojisi

ENT-SERİSİ ER-530T

ER-530T - Geliştirilmiş gözlem, tanı ve tedaviyi gerçekleştirme

Bu yeni Rhino-laryngo endoskopunda yüksek çözünürlüklü Süper CCD teknolojisi kullanılmaktadır. Görüntü kalitesindeki bu artış, gözlem düzeyini yükseltmeye yardımcı olur.

VP-3500 HD ve FICE (= Flexible spectral Imaging Color Enhancement)* ile birlikte kullanıldığında, damar ve doku yapısını pekiştiren yakın odaklı vasküler ve yüzey sekilleri için daha iyi bir kontrast sağlar. Bu özellikler, gözlem, tanı ve tedavinin doğruluğunu artırmaya yardımcı olur.

* Fujifilm'in tescilli görüntü işleme teknolojisi.

Daha büyük ve daha parlak görüntüler.

Scroll to Top