info@alpmed.net T: +90 224 223 61 28
Alpmed

Endoskopik ultrason

SU-1 Ultrason Prosesörü

Yeni Fujifilm ultrasonografi işlemcisi SU-1, yüksek çözünürlüklü B modu da dahil olmak üzere çeşitli görüntüleme modları ile doğru teşhisleri desteklemek amacı ile kompakt bir yapıda patentli görüntü işleme teknolojisi ile donatılmıştır.

Kompakt bir yapıda üst düzey kalite. Hassas tanıyı desteklemek için bu kompakt yapıya yüksek çözünürlüklü B mod görüntüleme ve çeşitli görüntüleme modları eklenmiştir.

Yüksek kaliteli B - mod ve doppler mod
Frekanslar : 5, 7.5, 10 , 12 MHz
Kontrast Harmonik Görüntüleme
Optimize etme işlevi ve Ses hızı düzeltme
Elastografi
Görüntü USB flash bellek ağ klasörü (FTP), DICOM
Tam düz kullanıcı dostu klavye

EUS Sistemleri EG-580 UR


Endoskopik Ultrasonik Skop (Radyal Tarama) Gelişmiş manevra kabiliyeti ve 2.8 mm çalışma kanalı ile endoskop rutin gastroskopta olduğu gibi kullanılabilir.

11,4 mm'lik ince dış çap, benzersiz 190 ° bükme ve parlak Super-CCD görüntü kalitesi ile yeni EG-580UR doktorun endoskopik ultrason incelemelerini, klasik bir endoskopik muayene kadar basit bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanır. 2,8 mm çalışma kanalı, iyi bir emme yeteneği ve standart boyutlu bir biyopsi forsepsi kullanılmasını sağlar. Elektronik 360 ° radyal tarama, güvenilir bir panoramik görüntü sağlar, böylece yüksek çözünürlüklü görüntülerle kombinasyon halinde her açıyı kontrol altında tutarsınız.

EG-580UR'de skop kontrollerinin valf seviyesiyle pratik bir şekilde ultrason balonlarını kullanmak mümkündür. EUS endoskopu sokma bölümü mükemmel bir esnekliğe sahiptir.

 EG-580 UT


Endoskopik Ultrasonik Skop (Konveks Lineer Tarama) Gelişmiş terapötik performans, daha kesin ponksiyon ve girişimsel işlemleri desteklemektedir

EG-580UT ultrason endoskopu konveks taramayı mümkün kılan Forseps Yükseltici Yardımı ile terapötik müdahaleler için geliştirilmiştir. Endoskop 3.8 mm geniş bir forseps kanalına sahiptir ve bir Albarran kolu ile donatılmıştır. Büyük hareketlilik kabiliyeti sayesinde incelenecek bölgeye çok daha kolay erişebilir ve tedaviyi çok daha hızlı ve konforlu bir şekilde yapabilirsiniz.

EG-580UR'de skop kontrollerinin valf seviyesiyle pratik bir şekilde ultrason balonlarını kullanmak mümkündür. EUS endoskopu sokma bölümü mükemmel bir esnekliğe sahiptir.

EBUS Sistemleri

Endobronşiyal ultrason.

Fujifilm’in yeni, son teknoloji ürünü EB-530US bronkoskopu, hem gezinti hem de görüntü reprodüksiyonu açısından endobronşiyal ultrasonu yeniden tanımlamaktadır.

EB-530US – konveks ultrason bronkoskop

Mükemmel eklenme özellikleri ve sadece 6,7 mm. ölçüsündeki dünyanın en dar dış çapı sayesinde bu bronkoskop, önceki diğer her tür modelden daha kolay kullanılabilmektedir.

Konveks ultrason probu, güvenilir ultrason görüntüleri sunarken EB-530US'nin geliştirilmiş iğne kılavuzu ise TBNA prosedürlerinin ve hassas delme işlemlerinin daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. ZONE teknolojisine sahip yeni SU-8000 ultrason işlemcisi ile birlikte Fujifilm, endobronşiyal ultrason sistemlerinin yepyeni bir neslini sunmaktadır.

• En verimli kullanıcı dostu tasarım: 120° görüntüleme alanı ve 10° eğimli görüntüleme
• Üst düzey eklenme özellikli ince giriş bölümü
• Kolay kullanım için iğne kılavuzu ile geliştirilmiş delme işlemi
• İşlem boyunca kapsamlı takip ve aksesuar görünürlüğü

Mini problu ultrason sistemi PB2020-M

Bronkoskopi için mini prob
 Ultrasonik İşlemci SP-900


Gelişmiş işletilebilirlik sunan, kullanıcı dostu ultrasonik işlemci daha hassas ve verimli muayeneler için tasarlanmıştır.

NET GÖRÜNTÜLER
Yüksek çözünürlüklü ultrasonik görüntüler, dijital video sinyal çıkışından ve görüntüleme nesnelerinin dijital düzeltmelerinden elde edilebilir.
İYİLEŞTİRİLEN GİRİŞ
Daha kısa boyuttaki distal ucun sert kısmı sayesinde vücuda sokulacak prob, endoskop bükük haldeyken bile üst lob bronşlara sorunsuz bir şekilde sokulabilir.
HIZLI VE BASİT
Bu küçük ve hafif sistem, tek başına bir çözüm gibi kullanılabileceği gibi daha büyük bir endoskopi sisteminin parçası olarak da kullanılabilir. SP-702

Yeni miniprob ultrason sistem

Teşhis için radyal miniprobikler kullanırken yeni olasılıkları keşfedin. Yeni SP-702 Sonoprobe sistemi, yüksek frekanslı miniproblar kullanılarak yapılan incelemeler için özel olarak geliştirilmiştir. SP-702 probları, geleneksel endoskopların biyopsi kanalı yoluyla, kullandığınız endoskopik ünite tipine bakılmaksızın, rutin endoskopiniz sırasında her zaman diagnostik ultrasona sürekli erişim sağlamanızı sağlar.

Çok çeşitli problar.
Çeşitli uzunluklarda, çaplarda ve frekanslarda çok çeşitli miniproblar mevcuttur. 12/15/20/25-MHz problar, en az 2.8 mm çapında bir biyopsi kanalı olan endoskoplarda kullanılabilir. 7.5 MHz prob, endoskopun bir ultrason endoskopu gibi kullanılmasına izin verir.

Özellikle çift balon endoskopi için geliştirilen 2,700 mm uzunluğundaki miniproblar son zamanlarda kullanıma sunuldu. Bu yüksek çözünürlüklü probların yardımıyla, ince bağırsak bölgesine ilk kez sonografik olarak erişmek mümkündür.

Scroll to Top