info@alpmed.net T: +90 224 223 61 28
Alpmed

580 / 530 Serisi


Yeni 580 bronkoskoplar ile Fujifilm en zorlu taleplerin bile üstesinden gelebilmektedir. Canlı ve kaliteli görüntüler için optik bir mercek ve Fujifilm’in yüksek çözünürlüklü görüntü sensörüyle donatılmış olan EB-580S, doğru endoskopik muayene ve teşhis için birçok farklı veri temin edebilmektedir. EB-580T ise daha hızlı emiş imkanı sağlayan daha büyük bir çalışma kanalı sunar.

• Ayrıntılı ve bilgilendirici görüntüler için Super-CCD yonga,
• Distal ucun üstün açısallığı,
• Hızlı ve kolay giriş için en uygun tasarım,
• Gelişmiş emme özelliği ve birçok aksesuarla uyum,
• Endobronşiyal ultrason (EBUS) için EB-530US lazer sondalarıyla uyum.

580 / 530 SERİSİ BRONKOSKOPLAR


 EB-580S

Daha hızlı emme, kanama sırasında ve biyopsi alınırken bile görüntünün daha hızlı şekilde eski halini almasını sağlar. Çalışma kanalının güçlendirilmiş tüpü dayanıklılığı arttırabilmektedir.

Mükemmel bükülme özelliği, özellikle de üst lob bronşlara (B1-B3) erişilebilirliği arttırır.

580 Super CCD & Yakın Odak (2 mm), daha güvenli tarama ve bronş lezyonlarının ve akciğer kanserlerinin daha hassas bir şekilde teşhisini sağlar.

 EB-580T

Video bronkoskop EB-580T tedavi tipi, terapötik cihazların kullanımına imkan tanımakta ve ayrıca gözlem ve tedavi sırasında daha net görüntü için kan ve vücut sıvılarının hızlıca emilmesini sağlamaktadır.
ND-YAG ve Diode ile lazer uyumluluğu.

 EB-530P

Süper ince yapıdaki pediyatrik bronkoskop.

 EB-530S

Tedavi ve teşhis için eksiksiz bir cihaz.
EB-530S, bronkoskopinin tüm taleplerini en yüksek seviyede karşılamaktadır.

 EB-530T

Standart terapötik bronkoskop.
EB-530T, geniş çalışma kanalı ve dar harici çapı ile en geniş kapsamlı terapötik uygulamalar için donatılmıştır. Biyopsi kanalı ve güçlü emme özelliği, en zorlu prosedürleri bile kolaylaştırmaktadır.

 EB-530H

HD görüntü kalitesine ve geniş görüş açısına sahip bronkoskop.
En geniş görüş açısıyla birlikte en iyi görüntü kalitesi, EB-530H'yi önde gelen bronkoskoplar arasında yepyeni bir seviyeye çıkartmaktadır. EPX-3500 işlemcisinde FICE (esnek spektral görüntüleme rengi gelişimi) için en uygun hale getirilen bu bronkoskop, güvenli teşhis için en uygun koşulları sunmaktadır.

 EB-530XT

Terapötik prosedürler için uzman bronkoskop.
EB-530XT, girişimsel bronkoskopiye yepyeni bir boyut katmaktadır. Geniş çalışma kanalı sayesinde, girişimsel bronkoskopide hemen hemen sınırsız miktarda aksesuar ve teknolojinin kullanımına imkan tanımaktadır.

Scroll to Top