info@alpmed.net T: +90 224 223 61 28
Alpmed

Hakkımızda

KISACA ALPMED

Alp-Med Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. firması olarak Bursa’da 1991 yılından bu yana faaliyetlerini medikal sektöre adayan Güney Marmara bölgesinde hizmet ve birikimleriyle başarısını ispatlamış firmamız Radyoloji, Girişimsel Radyoloji, Genel Cerrahi ve Gastroenteroloji branşlarında hizmet vermektedir.

Ersin Yılmaz öncülüğünde Radyoloji, Girişimsel Radyoloji, Genel Cerrahi ve Gastroenteroloji branşlarında Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova il ve ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız tüm Üniversite Hastaneleri, Şehir Hastaneleri, Devlet Hastaneleri ve Özel Hastaneler ile çalışmaktadır.

20 Yılı aşkın deneyim

Profesyonel kadro

Müşteri memnuniyeti

BAYİLİKLERİMİZİN ANA HEDEFLERİ

Kuruluşumuzdan bu yana aynı yolda yürüdüğümüz ve her konuda karşılıklı olarak destek sağladığımız bayiliklerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Fujifilm, teşhis amaçlı görüntüleme ve sağlık kuruluşlarına yönelik bilgi sistemleri konusunda bir öncü. Klinik olarak kanıtlanmış ürün ve teknolojilerimiz, tıp profesyonellerinin daha etkili ve verimli bir şekilde çalışmalarını sağlamak için sürekli geliştiriliyor.

SonoSite'de büyüme ve inovasyona kendini adamış insanlarla çalışırken geleceğinizi inşa edebilir ve ilacın uygulanma biçimini değiştiren bir şirkete ve araştırmanın nasıl yürütüldüğüne dair bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Dünyadaki hastalar, doktorlar ve araştırmacılar için fark yaratıyoruz.

İlham ve Uygunluk programımız, başkalarına tedavi edilmek istediğiniz şekilde davranmanız gerektiği hakkındaki güçlü görüşünden kaynaklandı. Aslında, Cook'un ilk günden beri yaptığı her şey basit bir düşünceye dayanıyordu: Doğru olanı yap. Şirket, Bill'in felsefesini herkese açıklamak için çok büyüdüğünde yazdı. Bugünlerde şirket kültürünü gelecek nesillere taşıyacak etkin bir Etik ve Uyum ekibi ve programımız mevcuttur.

İnsanların sağlığını ve esenliğini ileriye götürmek için yenilikçi fikirler, ürünler ve hizmetler üreten Johnson & Johnson, her gün dünyanın her yerinden bir milyarı aşan insanın yaşamlarına dokunmak için çalışmaktadır.

Detrox, ürün geliştirme ve üretim süreçlerinin tamamında doğaya saygıyı ön planda tutarak sürdürülebilirliğe katkı sağlamaktadır. Detrox, verdiği kurumsal eğitimler, katıldığı kongreler ve fuarlarla hem müşterilerinin hem çalışma ekibinin hijyen ve dezenfeksiyon konusundaki bilgilerinin güncelliğini ve gelişimini sağlamaktadır.

BAYİLİKLERİMİZDEN BAZILARI

NELER SÖYLEDİLER

Düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Scroll to Top