info@alpmed.net T: +90 224 223 61 28
Alpmed

Eluxeo 700 serisi

EG-760R

Eluxeo 700 serisinden rutin video gastroskopi

Yeni ELUXEO ™ 700 serisinden gelen bu rutin gastroskop, CMOS teknolojisi ile donatılmıştır ve günlük uygulamalar için HD görüntüler ve videolar sunar. Yakın odak, derinliği 2 mm'den az olan gözlemlere izin verir.

EG-760Z

Eluxeo 700 serisinden yakınlaştırma özellikli video gastroskopi

Bu yakınlaştırma özellikli gastroskopta, net ve daha ayrıntılı görselleştirme imkanı sunarak mukozal yapıların daha derinlemesine analiz edilebilmesini sağlayan 135 x Multi Zoom özelliği bulunmaktadır. Küçük bir bükme çapına ve tüm diğer özellikleriyle birlikte rutin gastroskopunkine benzer fonksiyonlara sahiptir.

EC-760R-VM / VI / VL

Eluxeo 700 serisinden en üst düzey rutin video kolonoskopi

170°’lik geniş görüş alanının yanısıra 3,8 mm’lik geniş çalışma kanalı çapıyla, en üst düzey rutin kolonoskoptur. Yeni G7 koluna ve esneklik ayarlayıcıya sahiptir. Ayrıca 12,0 mm gibi ince bir çapa ve su jeti fonksiyonu ile CMOS teknolojisine de sahiptir.

EC-760ZP-VM / VL

Eluxeo 700 serisinden ince yakınlaştırma özellikli video kolonoskopi

Bu, yakınlaştırma özellikli ince kolonoskopta 135 x maksimum büyütme özellikli, parlak ve kolay çalıştırılabilen Multi Zoom fonksiyonu bulunur. BLI ile birlikte mukozal ve vasküler düzenlerin en ince ayrıntıları bile gözle görülebilir bir hal alır. Rutin skoplar gibi 11,8 mm’lik ince çapıyla birlikte esnek ayarlama özelliğinin yanısıra tüm fonksiyonlara sahiptir.


Scroll to Top