info@alpmed.net T: +90 224 223 61 28
Alpmed

GI EVE 530 serisi

GASTROSKOPLAR


 EG-530NW Transnazal Gastroskop

Üst mide ve bağırsak yolu için - Transnazal ve pediyatrik tür

 EG-530NP Transnazal Gastroskop

Üst sindirim yolu için – Transnazal tür, stenosis ve pediyatrik.

 EG-530WR

Üst sindirim yolu için – Standart tür.
EG-530WR, incelenen alanın rahatça görüntülenebilmesi için 140°'lik geniş bir görüntüleme açısına ve güvenilir bir CCD yongaya sahiptir. Ayrıca 2,8 mm'lik çalışma kanalı, biyopsi ve tedavi gibi birçok farklı işlemi kolaylaştırmaktadır.

 EG-530FP

Üst sindirim yolu için – İnce tür.
Tasarımı ince olsa da EG-530FP'nin 2,8 mm çapında geniş bir çalışma kanalı vardır. Bu da birçok standart alet için yeterli bir açıklık sunmaktadır. Bu endoskopun diğer özellikleri arasında ise 140°'lik görüntüleme alanı ve Super-CCD yonga tarafından sunulan üstün görüntü kalitesi yer almaktadır.

 EG-530CT

Üst sindirim yolu için – Tedavi türü.
3,8 mm genişliğinde çalışma kanalı, 10,8 mm dış çap ve tedavi edilen alanı mukoza ve artıklardan temiz tutmak için su jeti fonksiyonu olan EG-530CT ile başarılı bir terapötik müdahale elde edin.

 EG-530D

Üst sindirim yolu için – Tedavi türü.
Komplike terapiler için ideal çözüm. EG-530D'nin birden çok aleti kullanmanıza imkan tanıyan iki çalışan kanalı vardır. Çeşitli endoskopik tedavi yöntemleri için de ayrıca bir su jeti fonksiyonu bulunmaktadır.

DUODENOSKOPLAR


 ED-530XT / XT8


Duodenumdaki en yüksek hassasiyet seviyesi için.
Fujifilm'in duodenoskop yelpazesi, distal ucun tasarımı ve açılma mekanizmasından endoskopun esnek parçalarına kadar maksimum esneklik sağlamaya yöneliktir.
Yüksek kaliteli Super-CCD çip etkileyici görüntü kalitesi sunar. En yüksek hijyen standartları, temizliği yapılabilen hava ve su kanalları, ED-530XT8 üzerinde çıkarılabilir bir distal uç başlığı ve her iki modelde de tamamen kapalı bir Albarran mekanizması ile karşılanmaktadır.

KOLONOSKOPLAR


EC-530WM3/WI3/WL3


Alt sindirim yolu için – Standart tür.
140°'lik geniş görüntüleme alanıyla alt sindirim yolu için kullanılabilen bu endoskopların görüntü kenarlarında oldukça yüksek bir çözünürlüğü vardır. Kullanıcı dostu kontroller ve yeni ColoAssist ünitesi sayesinde kolonoskopi işlemlerini kolayca ve rahatlıkla yapmak mümkündür.
“Kısa” Çift Balonlu Endoskopun 155 cm uzunluğu bu prosedürlerde optimum yapıdadır, birçok standart ERCP cihazlarıyla uyumlu olduğu kadar karmaşık anatomik durumlarda vücuda sorunsuz şekilde sokulabilmesi için üstün manevra yeteneğine de sahiptir.

 EC-530MT/IT/LT


Alt GI yolu için - Tedavi tipi.
Daha büyük enstrümanları barındırabilecek 4,2 mm'lik bir çalışma kanalı ile bu endoskop, alt GI yolundaki girişimsel prosedürler için güvenli bir seçimdir. Tüm modeller güçlü emiş sunar.
Yeni Yüksek Çözünürlüklü Süper CCD, canlı ve yüksek kalitede görüntüler sağlar ve yeni optik lens 2 - 100 mm gözlem aralığını ve geniş açılı 140 ° görüş alanı sağlar. Yeni silikon kauçuk overtube ve balon ile birlikte kullanılabilir.

 EC-530MP/LP


Alt sindirim yolu için - İnce tür.
11 mm'lik ince bir dış çap, pediyatride ve stenoz tedavisinde kullanım için özel bir avantajdır. Aynı zamanda, 3,2 mm'lik bir çalışma kanalı, aksesuarlar dinlenirken emmeyi kolaylaştırır.

EC-530DM/DL


Alt sindirim yolu için - tedavi türü
Bu alt GI kanalı endoskopları, EMR gibi endoskopik tedaviler için özellikle yararlı hale getiren iki forseps kanalına (3.8 mm ve 2.8 mm) sahiptir. Ek özellikler, 140 ° görüş alanı ve renkli CCD çipinin sağladığı yüksek görüntü kalitesidir.

EC-530FM/FI/FL


Alt sindirim yolu için - Standart tür.
Kolonoskopiler için bu standart endoskoplar, sadece 12.8 mm'lik bir ince, dış çapa sahip 3.8 mm'lik geniş bir çalışma kanalını birleştirir. 140 ° geniş açı görüş açısı ve Super-CCD çip, görüntünün kenarına üstün kalitede keskin görüntüler sağlar. 3–100 mm'lik bir alan derinliğine ek olarak, her modelde bir su jeti fonksiyonu da bulunur.

SİGMOİDOSKOPLAR


 ES-530WE


Alt sindirim yolu için - Sigmoidoskop.
ES-530WE, 790 mm'lik etkili bir çalışma uzunluğunu, geniş çaplı bir çalışma kanalı olan 3,8 mm olan bir sigmoidoskoptur. Distal ucun ince dış çapı sadece 12,8 mm'dir. Hassas çalışma, büyük bir 140 ° görüş alanı ve 3 mm ila 100 mm arasında değişen bir alan derinliği ile kolaylaştırılır. İnceleme boyunca net bir görüşten faydalandığınızdan emin olmak için, ES-530WE ayrıca bir su jeti fonksiyonu ile donatılmıştır.Fujifilm'in duodenoskop yelpazesi, distal ucun tasarımı ve açılma mekanizmasından endoskopun esnek parçalarına kadar maksimum esneklik sağlamaya yöneliktir.

Scroll to Top