info@alpmed.net T: +90 224 223 61 28
Alpmed

Hastaneler

ALET TEMİZLİĞİ

 • DETRO ENZYM

  Her türlü cerrahi aletlerin, medikal cihazların ve endoksopların ön temizliğini sağlar. Yüzeylerdeki, kan, yağ, protein, nişasta gibi organik atıkları temizler. içerdiği enzimler sayesinde aletler üzerindeki kalıntıları çözerek daha etkili bir temizlik sağlar. Cam, kauçuk, tahta, seramik, silikon, plastik ve paslanmaz çelik mazlezeme ile uyumludur.

 • DETRO ENZYM FOAM

  Detro Forte solüsyonu cerrahi aletler, bükülebilir ve bükülemez endoskopların yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, poikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların / ekipmanların dezenfeksiyonuna uygundur.

 • DETRO DENT

  Dişçilikte kullanılan paslanmaz çelik aletlerin temizliğinde kullanılır. Siman ve aljinat temizliğinde etkili temizlik sağlar. Düzenli kullanıldığında cerrahi aletlerin parlamasını sağlar. 60 0C nin üzerinde dahi kullanıcıyı rahatsız edici koku çıkarmaz. Ojenol ve yapıştırma simanı gibi zor kimyasallarda bile üstün başarı sağlar.

 • DETRO INSTRU CLEAN

  Cerrahi ve endoskopik aletler, laboratuar malzemeleri, diş hekimliği cerrahisinde kullanılan aletlerin temizliğinde kullanılır. Daldırma yöntemi ile veya ultrasonik yıkama cihazlarında kullanıma uygundur.

 • DETRO MATIC ENZYM

  Otomatik yıkama makinelerine metal, cam, seramik, porselen, plastik malzemelerden yapılmış tıbbi aletler, sürgüler, ördeklerin, saboların yıkanması işleminde kullanılır. Manuel kullanıma da uygundur.

 • DETRO MATIC A

  Otomatik yıkama makinelerinde metal, cam, seramik, porselen, plastik malzemelerden yapılmış aletlerin alkali temizliğinde kullanılır.

 • DETRO MULTI CARE

  Her türlü paslanmaz çelik, krom, nikel kaplama yüzeyler ile polivinil üretan yüzeylerde kullanılır. Belirtilen yüzeylerde oluşan oksidasyonlu kısımların temizlenmesinde, ısı sonucu oluşmuş yüzey yanıkları ve lekeleri, yüzeyde oluşan biyofilimlerin temizlenmesinde kullanılır.

 • DETRO MATIC NF

  Otomatik yıkama makinelerinde metal, cam, seramik, porselen, plastik malzemelerden yapılmış aletlerin alkali temizliği sonrası nötralizasyon işleminde kullanılır.

 • DETRO MATIC NS

  Otomatik yıkama makinelerinde metal, cam, seramik, porselen, plastik malzemelerden yapılmış aletlerin alkali temizliği sonrası nötralizasyon işleminde kullanılır.

 • DETRO HEMOPLUS

  Diyalize bağlı hastaların cihazı kullanımından sonra enfekte olan cihaz ve yedek parçalarının dekalsifikasyonunda kullanılır.

Scroll to Top