info@alpmed.net T: +90 224 223 61 28
Alpmed

Hastaneler

EL VE CİLT ANTİSEPSİSİ VE BAKIMI

 • DETRO PUREHAND

  Günlük çalışma ortamında ellerin çok sıkça yıkandığı ortamda kullanıma uygundur.

 • DETRO PW %10

  Ameliyattan önce, jinekolojik ve doğuma yardımcı tedbirlerde, biyopsi, enjeksiyon ve kan alma işlemlerinde cilt ve mukoza antisepsisinde kullanılır. Antiseptik yara tedavileri, yanıklar, pyodermi, mikotik ve bakterilere ait enfeksiyonlar ve superenfekte dermatozlar içindir. Hijyenik ve cerrahi el antiseptiği olarak kullanılır. Ufak yaralanmalarda ilk yardım amacı ile de kullanılabilir.

 • DETRO PW %7,5 SCRUB

  Hijyenik ve cerrahi el antisepsisinde, ameliyat bölgelerinin dezenfeksiyonunda, antiseptik yıkamalarda kullanılır.

 • DETRO LOTION

  Sıkça yıkanan eller ve normal ciltler için kullanıma uygundur. Yağsız oluşu nedeniyle de tutma ve dokunmada rahatlık hissi verir. Günlük kullanımlarda ellerde ve ciltte oluşan iş yorgunluğunun verdiği hasarı onarır ve cildi destekler.

 • DETRO DERM

  Ameliyathaneler ve yoğun bakım üniteleri, klinikler, diş hekimi muayenehaneleri, veteriner klinikleri, laboratuvarlar, evde hasta bakımı gibi ellerin ve cildin hijyenik ve cerrahi antisepsisi için sağlık hizmeti verilen her yerde kullanıma uygundur.

 • DETRO HEXIDIN

  Cerrahi müdahale öncesinde ellerin antisepsinde ve hastanın tüm vücudunun yıkanmasında, hasta ve personelin çapraz kontaminasyon riskine karşı, dental cerrahide ve diş hekimliğinde, hasta bakım evleri ve çocuk yuvalarında kullanıma uygundur.

Scroll to Top